☰ Menü
yeni iPhonelar hızlı şarjda devrim yapacaklar - Yeni iPhone'lar Hızlı Şarjda Devrim Yaratacak

Yeni iPhone’lar Hızlı Şarjda Devrim Yaratacak

Apple, yeni iPhone’ların da kablosuz şarj da devrim yaratmak için bakır bobinler kullanacak. Bu sayede hızlı şarj aktarımı daha da hızlı gerçekleşmiş olacak. Normalde kutu içeriğinden 5 Watt’lık bir adaptör çıkmakta. Kısa bir süre önce paylaşılan bilgilerde yeni iPhone’lar ise bünyesinde USB Type-C bağlantısı bulunduran 18 Watt’lık adaptörle geleceği belirtilmişti.

Yeni iPhone’lar daha hızlı kablosuz şarj teknolojisine sahip olmayı hedefliyor

Apple, geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri için hızlı şarj özelliğini sunmuştu. fakat, isimleri geçen bu üç model için de hızlı şarj adaptörü kullanıcılara direkt olarak kutu içerisinde verilmemişti. Bu modellere sahip olan ve hızlı şarj özelliğinden yararlanmak isteyen kullanıcıların, hızlı şarj adaptörünü satın almaları gerekiyordu. Ancak 12 Eylül’de tanıtılması beklenen yeni iPhone modelleri, hızlı ve kablosuz şarjda devrim yaratacak gibi duruyor.

 

 

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara