Xiaomi Yakında Çıakcak Cep Telefonları - Xiaomi'nin Yakında Çıkaracağı Akıllı Telefon Modelleri Sızdı!

Xiaomi’nin Yakında Çıkaracağı Akıllı Telefon Modelleri Sızdı!

Yeni bir EEC sertifikası, önümüzdeki birkaç Xiaomi sürümüyle ilgili ipuçları veriyor. Son zamanlarda, popüler Çin markası Avrupa pazarlarına oldukça hızlı bir şekilde genişliyor,Fransa ve İtalya’da bu ayın sonlarında Xiaomi telefonları satılmaya başlanacak.

Xiaomi Mi 7’nin bu ay piyasaya sürüleceği söylentileri var, ancak Mi 7 Lite adlı daha az güçlü bir modeli getirecek gibi görünüyor. Mi S1, Mi S2, Mi S3, Redmi S1 ve Redmi S3 içeren yeni bir S serisi de var.

Xiaomi ürün grubu, mi 7 Lite, Mi MIX 3s ve daha fazlasını içeriyor

Redmi Note 6, Redmi Note 6A, Redmi Note 6a Prime, Redmi Note 6 Prime, Redmi 6 Plus ve Redmi 6a Plus’ın mevcut Redmi serisinin yerini almasını bekliyoruz.

Ayrıca Mi Mix 3s’de çıkacak.

Söz konusu EEC dosyası, bu cihazların hepsinin bu yıl gelmeyeceğini ileri sürerek, 2023 yılının sonuna kadar bir süre zarfında gelmelerini öngürüyor. Xiaomi, Redmi 6 serisini büyük olasılıkla 2019’un başına doğru sürecek. Bununla birlikte, 2018’de yakın zamanda duyurulan Redmi S2’ye eşlik edecek Mi 7 Lite ve olası bir Mi S modeli cihaz beklenmelidir.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara