☰ Menü
Razer Phone 2 933x525 - Razer Phone 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Razer Phone 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Oyuncular için geliştirilen Razer Phone 2 uzun zamandır merak edilmekte idi. Amazon, İtalya’da yaptığı bir hata ile birkaç dakikalığına cihazın listelenmesine neden oldu. Saniyeler içerisinde kaldırıla cihazın özelliklerini ekran görüntüsü olarak alan birçok kişi, cihaz özelliklerini internet üzerinden sızdırdı. Razer, daha çok oyuncu ekipmanları üretimi ile ön plana çıkan bir şirket idi. Oyunculara yönelik ürün geliştirmeye devam ederken üzerinde çalıştığı akıllı telefonu ile sektör içerisinde daha saygın hale gelmeyi hedefledi. Geçen haftalarda Razer Phone 2 ile ilgili sadece tahmini konuşmalar yapabiliyorduk. Amazon tarafından yapılan hata sonucunda artık net, belgeli ve resmi bir şekilde cihaz özelliklerini size sunmaya çalışacağız.

Razer Phone 2 Özellikleri

Eğer daha önce bir Razer oyuncu ekipmanı aldı iseniz ürünün RGB LED aydınlatmalı olduğunu görürsünüz. Hemen hemen tüm ürünlerinde LED aydınlatma kullanan Razer, Phone 2 tasarımı içerisinde de RGB LED aydınlatma kullanmıştır. Snadrogon 845 işlemciye sahip olacak bu efsane ürün, 5.72 inç ekran büyüklüğünde olacak. 8 GB RAM ve 64 GB Depoalama alanı bulunacak olan ürün, ekran için 120 Hz LCD bir ekran tercih etmiş durumda.

120 Hz, bu zamana kadar çıkmış hiçbir telefonda olmadığını belirten Razer, oyuncuların oyun deneyimlerini artırabilecek her türlü ayrıntıyı dikkate aldıklarını belirtmektedir. Cihazın kamera özellikleri bakımından oldukça düşük olduğunu, oyunculara yönelik bir telefon olduğundan dolayı sistemsel ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Cihazın ne zaman, ne kadar fiyatla satışa çıkacağı şu an belirli olmadığını görüyoruz.

Yazar Hakkında
Toplam 24 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara