☰ Menü
Nokia 7.1 Tanıtıldı İşte Özellikleri ve Fiyatı  - Nokia 7.1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Nokia 7.1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

HDM Global tarafından satın alındığı günden bu yana gelişmeye, büyümeye devam eden Nokia, son günlerde piyasaya süreceği yeni modeli ile gündeme gelmeye başlamıştı. Birçok kişi tarafından merak edilen Nokia 7.1 bugün yapılan lansman ile kullanıcıların önüne sunuldu. Birkaç zamandır ortaya atılan iddaların doğruluğuna birazdan bahsedeceğimiz özellikler ile son vereceğiz.

Nokia 7.1 Özellikleri

Tamamen orta segmentteki kullanıcılar için HDM Global tarafından geliştirilen Nokia 7.1 özellikleri ile oldukça iddialı olduğunu bizlere gösterdi. Cihazın 5.8 inç büyüklüğündeki Full HD+ ekranı bizlere oldukça güzel bir telefon deneyimi yaşamamızı sağlıyor. Bu kadar büyük bir ekranda 1080×2244 ekran çözünürlüğü sunan şirket, görüntüden maksimum kalite alınmasını sağlıyor. Cihazın öne çıkan en büyük özelliği ise Snapdragon 636 tip işlemciye sahip olmasıdır. Bu işlemci, gerek oyunlardan gerekse programlardan maksimum güç alımının alınmasını sağlıyor.

Ekran ile ilgili detayların bitmediğini görebilirsiniz. Ekran üzerinde HDR10 sistemi ile beraber Gorilla Glass 3 sistemini kullanan şirket, ekranların dayanıklı ve çizilmez olmasını sağlayamaya çalışmış. 8 çekirdekli Andreno 509 işlemci kullanan Nokia 7.1 son zamanların trendi olan çift arka kamera sistemine sahip durumda. Gün boyu iletişimin sağlanabilmesi için 3060 mAh gücünde bir bataryaya sahip olan telefon, 2 farklı seçenek üzerinden satışa sunulacak.

2 farklı seçenek üzerinden piyasaya çıkacak . olan Nokia 7.1, ilk seçenekte kullanıcılarına 3 GB RAM- 32 GB depolama seçeneği sunuyor. İkimci modelde ise 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunuyor. İlk seçenek 354 Dolardan satılacakken ikinci seçeneğin 350 dolardan başlayan fiyat etiketine sahip olacağı ifade ediliyor.

Yazar Hakkında
Toplam 20 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara