iOS 10 jailbreak

Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11’e Dönüştürme

Şu an iOS 10 yazılımında olan jailbreaklı bir cihazı kullanıyorsanız , birkaç tweak yükleyerek iOS 11’in arayüzüne ve özelliklerine kavuşabilirsiniz.

İşte cihazınızı iOS 11’e benzetecek tweaklar;

LockscreenXI

QpMODr - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e DönüştürmeLockscreenXI , iOS 11 kilit ekranı deneyimini sağlar.LaughingQuoll tarafından yapılmıştır.LockscreenXI, isteğe bağlı olarak daraltılabilen veya genişletilebilen, iOS 11’in yeniden tasarlanmış bir müzik çalar widgeti ve ayrıca iOS 11 şifre giriş ekranını getirir.

ControlCenterXI

vJ4vQ6 - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e DönüştürmeControlCenterXL,yeniden tasarlanan modüler ”Kontrol Merkezi” deneyimini sağlar.LaughingQuoll tarafından geliştirilmiştir.

VideoPlayerXI

1GdlyA - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e DönüştürmeIOS 11 ile gelen bir diğer önemli değişiklik ise tamamen yeniden tasarlanmış bir video oynatıcı arayüzü oldu.Bu arayüze VideoPlayerXL adlı tweak ile sahip olabilirsiniz.LaughingQuoll tarafından geliştirilmiştir.Video oynatıcısında Durdur,Oynat vs. simgelerin yerleri değişti ve video oynatıcısı daha koyu bir görünüme sahip oldu.Bence önceki nesil video oynatıcısından daha iyi bir görünüme sahip.

NotificationCenterXI

7yvrgN - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e Dönüştürme

NotificationCenterXI adlı tweak,iOS 11 tarzı bildirim merkezi özelliğini getirir.Yani normal bildiğimiz bildirim merkezi gider yerine bildirimleri gösterebilen kilit ekranı gelir.

ScreenshotXI

ScreenshotXI GIF - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e Dönüştürme

ScreenShotXL,iOS 11’deki gibi bir ekran görüntüsü aldıktan sonra, ekranınızın sol alt köşesinde küçük bir önizleme görünür. Küçük ekran görüntüsünü basılı tutarak doğrudan resminizi istediğniz platformdan paylaşabilirsiniz.DGh0st tarafından geliştirilmiştir.

SwitcherXI

rJ9o1V - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e DönüştürmeSwitcherXI,iOS 11’deki çoklu görev yöneticisini getirir.Yani çoklu görev ekranında ev ekranını artık görmezsiniz.ArtikusHG tarafından geliştirilmiştir.
CCRecord
nJr3bR - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e Dönüştürme

CCRecord adlı tweak,iOS 11’deki ekran görüntüsü kaydetme özelliğini iOS 10’a getirir.

GIFRoll

GIFRoll GIF Support in Photos App - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e Dönüştürme

GIFRoll adlı tweak,iOS 11’deki gibi fotoğraflar uygulamasına GIF fotoğraflarını oynatabilme özelliğini getirir.

MultiIconMover

EyJ4W9 - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e Dönüştürme

MultiIconMover adlı tweak,birçok ikonu aynı anda taşımanıza olanak sağlar.

Eclipse 4

XE4rp6 - Jailbreak’lı Cihazınızı iOS 11'e DönüştürmeEclipse 4 adlı tweakta,istediğiniz uygulamada Dark Mod deneyimi yaşamınızı sağlar fakat hala uygualama tam optimize edilmiş durumda değil bazı yerlerde sorun çıkartabilir.iOS 11’deki renkleri tersine çevir özelliği ile benzerdir.

Bu tweakları Bigboss ve Xarold reposunda bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara