☰ Menü
iPadPro Concept - İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

Apple’ın Haziran ayında düzenlenen Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda yeni iPad Pro modelleri sunmayı planladığını söyleniyordu ama tanıtılmadı.Yeni bir söylentiye göre,Apple’ın bir çift yeni iPad Pro modelini bu yılki eylül etkinliğinde (üç yeni iPhone’un yanında!) duyurması bekleniyor.

iPadPro Concept DualCameras - İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

Yeni konsept tasarımcı Álvaro Pabesio tarafından bir araya getirildi.Cihazda parmak izi sensörü olmayacağaından dolayı ince çerçevelerle gelecek. Bir Home düğmesinin olmaması, yeni iPad Pro modellerinin Apple’ın yüz tanıma teknolojisi Face ID’yi destekleyeceği anlamına geliyor.iPad Pro Apple’ın bu özellik için geliştirdiği TrueDepth kamera sistemini (ve Animoji / Memoji) destekleyecektir.

iPadPro Concept Multitasking - İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

Konsept, Apple’ın yatay Yüz Kimlik kilidi açma desteği, dört yüze kadar algılama yeteneği ile gelecek.Kamera sistemini bir çentiğe değil gövdeye dahil bir şekilde tasarlayan Pabesio, gerçeğe benzer bir model tasarlamış durumda.12 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alan konsept iPad Pro’ya “Portre” modu özelliğini getiriyor.

Kaynak:http://www.iphonehacks.com/2018/06/new-ipad-pro-concept-envisions-face-id-minimized-bezels-and-more.html

Yazar Hakkında
Toplam 270 yazı
blackcemre
blackcemre
İlk önce Mybb tabanlı bir forum sitesi açtım sonra açtığım forum sitesini Wordpress tabanlı bir blog sitesine dönüştürmeye karar verdim.Mobil işletim sistemleri,yabancı diziler,müzik vs. konularda yazı yazmayı seviyorum.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara