☰ Menü
iPadPro Concept - İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

Apple’ın Haziran ayında düzenlenen Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda yeni iPad Pro modelleri sunmayı planladığını söyleniyordu ama tanıtılmadı.Yeni bir söylentiye göre,Apple’ın bir çift yeni iPad Pro modelini bu yılki eylül etkinliğinde (üç yeni iPhone’un yanında!) duyurması bekleniyor.

Ekran Al nt s - İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

Yeni konsept tasarımcı Álvaro Pabesio tarafından bir araya getirildi.Cihazda parmak izi sensörü olmayacağaından dolayı ince çerçevelerle gelecek. Bir Home düğmesinin olmaması, yeni iPad Pro modellerinin Apple’ın yüz tanıma teknolojisi Face ID’yi destekleyeceği anlamına geliyor.iPad Pro Apple’ın bu özellik için geliştirdiği TrueDepth kamera sistemini (ve Animoji / Memoji) destekleyecektir.

Ekran Al nt s - İşte Karşınızda Yeni iPad Konsepti!

Konsept, Apple’ın yatay Yüz Kimlik kilidi açma desteği, dört yüze kadar algılama yeteneği ile gelecek.Kamera sistemini bir çentiğe değil gövdeye dahil bir şekilde tasarlayan Pabesio, gerçeğe benzer bir model tasarlamış durumda.12 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alan konsept iPad Pro’ya “Portre” modu özelliğini getiriyor.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara