☰ Menü
ift Simli iPhone - iOS 12 Beta Sürümünde Çift Sim Kartlı iPhone Ortaya Çıktı

iOS 12 Beta Sürümünde Çift Sim Kartlı iPhone Ortaya Çıktı

Apple, 2018 Eylül ayında çıkaracağı iPhone cihazlarından birinde çift sim kart desteği sunabilir.Bu bilgi, iOS 12’nin 30 temmuz 2018’de yayınlanan yeni beta sürümü ile ortaya çıktı.iOS 12’nin 5. beta sürümü, 30 temmuz’da geliştiriciler için çıkmıştı.Beta sürüme göz gezdiren 9to5mac ekibinin, yazılımda çift sim kart özelliğine dair kodları bulması sadece bir gün sürdü.

Yazılımda bulunan kodlara göz atıldığında yeni iPhone’lardan minimum birinde çift sim kart desteği bulunacağı gözüküyor ancak bilinmeyen şey ise hangi modelde kullanılacağı.Bildiğiniz gibi Apple eylül ayında 3 yeni iPhone tanıtımı yapacak.Tahminler,iPhone X Plus’ta çift sim kart desteğinin bulunabileceğini söylüyor.

 

Yazar Hakkında
Toplam 271 yazı
Önder Döner
Önder Döner
Donanımhaber,Maxicep gibi forum sitelerinde birçok bilgi paylaşımı yaptım.26 Ağustos 2017 tarihinde site açmak üzere Veridyen adlı firmadan hosting ve domain aldım.Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara