ios12 - iOS 12 Beta Nasıl Kurulur?

iOS 12 Beta Nasıl Kurulur?

Apple, bugün birçok yeni özellik ile birlikte gelen iOS 12’yi piyasaya sürdü ; ancak sürüm, özellikle eski cihazlarda performans geliştirmeleriyle ilgili. Şu andan itibaren, Apple sadece işletim sisteminin geliştirici beta sürümünü yayınladı. Bu da, iPhone veya iPad’inize beta yüklemek isterseniz bir geliştirici hesabına sahip olmanız gerekeceği anlamına geliyor. Neyse ki, cihazınıza iOS 12 beta yükleyebileceğiniz basit bir yol var.

iPhone veya iPad’inizde Geliştirici Hesabı Olmadan iOS 12 Beta Nasıl Yüklenir?

1. Adım:  iPhone veya iPad’inizde bu bağlantıya tıklayın . Dosyayı indirmek için ‘Yavaş İndir’ seçeneğini kullanmanız gerekecektir.

iOS12 developer - iOS 12 Beta Nasıl Kurulur?

2. Adım:  Otomatik olarak ‘iOS Beta Yazılım Profili’ne yönlendirileceksiniz. Sen dokunmasının olacak  yükleyin  nihayet seçmeden önce üç kez  yeniden başlatın seçeneği.

3. Adım:  iPhone veya iPad’iniz yeniden başlatıldıktan sonra,  Ayarlar -> Genel -> Yazılım güncellemesine gidin  ve cihazınızda iOS 12 geliştirici beta OTA güncellemesi görünmelidir. Değilse, birkaç dakika bekleyin ve tekrar deneyin. Eğer hala çalışmıyorsa, iPhone veya iPad’inizi tekrar başlattığınızdan emin olun.

OTA indirildikten sonra, başka bir iOS güncellemesini yüklediğiniz gibi yükleyin.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara