☰ Menü
Huawei Watch GT 923x525 - Huawei Watch GT Özellikleri Belli Oldu!

Huawei Watch GT Özellikleri Belli Oldu!

Son yılların en dikkat çeken akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Huawei, son dönemlere damga vuracak üretimlere devam ediyor. Mate 20 serileri ile beraber amiral gemi kavramında büyük değişiklikler meydana getiren şirket, Kirin 980 işlemcileri sayesinde telefonların üstün performans göstermelerine neden oluyor. Şirket, akıllı telefonlarına uygun olacak şekilde üretimlerde bulunacağı akıllı saat detayları nihayet ortaya çıktı. Hemen hemen tüm akıllı telefonlar ile uyumlu olabilecek şekilde geliştirilen Huawei Watch GT, suya ve toza karşı dayanıklı olarak üretilecek olup yüzme sırasında sporcuların performanslarını ölçebilmelerine olanak sağlayacak.

Huawei Watch GT Özellikleri

1.4 inç AMOLED ekrana sahip olacak Huawei Watch GT, kullanıcılarına 454×454 ekran çözünürlüğü sunacak. GPS ve pusula gibi sistem özellikleri bulunan saat, kalp atış hızını da ölçerek kullanıcılara detaylı raporlar sunabilecek. Gece uyku takibi yapabilen bu saat, sağlık açısından kişilere merak ettiği tüm bilgileri detaylı olarak da sunabiliyor. 410 mAh bataryası sayesinde fonksiyonları kapatıldığında 14 güne kadar kullanım süresi bulunabiliyor. Kasım ayında yapılacak olan Mate 20 tanıtımları sırasında Huawei Watch GT tanıtımının da yapılacak olması şimdiden birçok kişinin heyecanlanmasına neden oluyor.

Oldukça kısa bir süre içerisinde dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi konumuna gelen Huawei, vermiş olduğu hizmetleri rakiplerine oranla oldukça ekonomik tutmaya çalışıyor. Apple Watch kadar kapsamlı özelliklere sahip olan bu akıllı saatin satış fiyatının 250 dolar olması planlanıyor. Mate 20 serisi ile beraber çıkacak olan bu saat, şirketin gelirlerini büyük oranda katlayacak gibi görünüyor.

Yazar Hakkında
Toplam 17 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara