☰ Menü
Huawei Mate 20 Pronun Özellikleri - Huawei Mate 20 Pro'nun Özellikleri Sızdırıldı!

Huawei Mate 20 Pro’nun Özellikleri Sızdırıldı!

Huawei, 16 Ekimde yapacağı organizasyonla yeni amiral gemisi Mate 2o Pro’yu açıklayarak resmi duyurusunda bulunacaktı.** Her teknoloji firmasında olan olaylar bu sefer de Huawei’nin başına geldi. Tanıtıma 1 ay kala amiral gemi hakkında merak edilen tüm detaylar satır satır açıklandı. Piyasalar içerisinde hızlı bir yükseliş kazanan Huawei, akıllı telefon üretimi konusunda pazar içerisinde büyük bir paya sahip oldu. Yazımızın geri kalan bölümü içerisinde Huawei Mate 20 Pro’nun Özellikleri hakkında sizlere tüm ayrıntıları sunmaya çalışacağız.

Huawei Mate 20 Pro Teknik Özellikleri

Huawei Mate 20 Pro, yapısal olarak Samsung’un son amiral gemisine benzemiş gibi görünüyor. Oldukça geniş bir ekran alanına sahip olan Mate 20 PRO, OLED ekran teknolojisi sayesinde tüm ihtiyaçları bir arada toplamaya çalışmış gibi görünüyor. Telefonun hem üst noktasında hem de alt noktasında çentik kullanılmış olmasına karşın tasarımda kullanılan mühendislik zekası, ekrandan büyük oranda faydalanabilmenizi sağlamakta.

Huawei Mate 20 Pro’nun Özellikleri sadece bu kadar ile sınırlı değil. Cihazın ön tarafında bulunan 24 Megapiksel kamera sayesinde Apple telefonlarında bulunan bir Face ID güvenlik sisteminin de gelmesi bekleniyor. Güvenlik konusuna oldukça önem veren şirket, ekran içerisine dahil ettiği parmak izi teknolojisi sayesinde kendisi bir adım daha ileri taşıyor. Yapılan açıklama özellikle cihazın ön kısmına dair bilgiler içermekte. Arka tarafın ne denli gelişmiş olduğu, kullanılan kamera sayısı hakkında net bilgiler bildirilmediğini söyleyebiliriz. Cihaz ile ilgili tüm ayrıntılar, 16 Ekimde yapılacak tanıtım etkinliği ile belirli olacak. Kasım ayı itibari ile tüm dünyada eş zamanlı satışlarınında başlayacağı planlanmakta.

Yazar Hakkında
Toplam 3 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara