Google Play Store Hatası - Google Play Store'da İndirme Bekleniyor Hatası Nasıl Düzeltilir

Google Play Store’da İndirme Bekleniyor Hatası Nasıl Düzeltilir

Google Play Store’u en son sürüme güncelleyerek, kullanıcılar artık aynı anda birden çok uygulamayı indirmeyecek. Play Store’un indirme durumunu beklemede olmasının nedeni, indirme işleminin beklemede olan kuyruğunda zaten bir uygulama olabileceğidir.

Sorunu çözmek isterseniz indirme kuyruğunu temizlemeniz yeterlidir. Bunu yapmak için Play Store’u başlatın ve ardından ekranın sol köşesinden sağa doğru hızlıca kaydırın. Seçenekler listesinden Uygulamalarım ve oyunlara dokunun. Burada cihazınızda şu anda indirilmekte olan tüm uygulamaları görebilirsiniz. Devam eden indirme işleminin iptal edilmesine yardımcı olan X simgesine dokunun.

Ancak sorun hala devam ederse, Play Store önbelleğini ve verilerini cihazınızdan temizlemeniz gerekir;

  • Ayarları Başlat ve Uygulamalar’a dokunun.
  • Çeşitli uygulamalar listesinden Play Store’a dokunun.
  • Şimdi Önbelleği Temizle ve Verileri Temizle’ye dokunmanız gerekiyor. El cihazınız Marshmallow üzerindeyse, önbelleği ve verileri Depolama alanından temizlemeyi deneyin.

Yukarıdaki ipucunun hiçbiri işe yaramadıysa, cihazınızı fabrika ayarlarına döndürün.

Yazar Hakkında
Toplam 270 yazı
blackcemre
blackcemre
İlk önce Mybb tabanlı bir forum sitesi açtım sonra açtığım forum sitesini Wordpress tabanlı bir blog sitesine dönüştürmeye karar verdim.Mobil işletim sistemleri,yabancı diziler,müzik vs. konularda yazı yazmayı seviyorum.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara