☰ Menü
google pixel stand tanitildi - Google Pixel Stand Tanıtıldı!

Google Pixel Stand Tanıtıldı!

Google, bugün yaptığı etkinlik ile sektöre yön verecek birçok ürün tanıtımında bulundu. Yapılan etkinlik sırasında Google Pixel 3, Pixel Slate, Home Hub gibi ürün tanıtımlarında bulunan şirket, kablosuz şarj konusunda da büyük bir devrim oluşturacak Google Pixel Stand tanıtımında da bulundu. Telefonları hem yatay hem de dikey bir şekilde şarj olmalarını sağlayan bu stand, Asistan özelliği sayesinde telefonunuza dokunmadan yönetmenize olanak sağlıyor. Kablosuz şarj konusunda birçok akıllı telefon üreticisinin ürünü olsa da Google ortaya farkını koyarak güzel bir tasarıma imza atmış gibi görünüyor.

Google Pixel Stand Özellikleri Nelerdir?

Polikarbonat ve slikon karışımından üretilen Google Pixel Stand, oldukça şık bir tasarıma sahip olmasına karşın düşük fiyatı ile dikkatleri üzerine doğru çekiyor. USB Type-C portu üzerinden şarj desteği veren ürün, cihazlar üzerinde 10 Watt’a kadar hızlı şarj desteği de sağlıyor. Cihazlar, standa yerleştirilir yerleştirilmez otomatik olarak rahatsız etmeyin modu aktif oluyor. Hey Google komutu ile Asistan üzerinden hava durumu,takvim, trafik, alarm gibi bilgilere sesli bir şekilde erişebiliyorsunuz.

79 dolar gibi oldukça uygun bir fiyattan satılacak olan Google Pixel Stand, kutu içeriğinde 18 Watt adaptör ve 1,5 metre USB Type-C kablosu ile çıkıyor. Hemen hemen tüm akıllı telefonlar ile uyumlu olan bu ürün, hem İOS hem de Android üzerinden kullanılabliyor. Kısa sürede satışa çıkacak olan ürün, ülkemizde de satılacak.

Yazar Hakkında
Toplam 23 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara