☰ Menü

Gizlilik Politikası

TeknoKapsam servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir. Bu bilgiler 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.

Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlar. TeknoKapsam, kullanıcılarına gerekli olduğu zaman e-mail ile mesaj gönderebilir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, isim, soyadı, e-posta adresleriniz gibi bilgiler başka firmalarla paylaşılmaz.

Yorumlarınızda verdiğiniz kişisel bilgiler, üçüncü şahıs ve kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda, kişisel bilgilerinizi vermek tamamıyla gönüllü olarak yaptığınız bir davranış olur

Kullanıcılarımızın kişisel hakları, bizim için de kendileri için oldukları kadar önemlidir. Ancak, var olan yasalar çerçevesinde, devlet organları yasa dışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca devlet organlarına teslim edilebilir.

Kişisel bilgilerinize her zaman ulaşabilir ve onları değiştirebilirsiniz. Bunların içerisinde, e-posta/e-mail adresiniz ve şifreniz mevcuttur. Bunların yanı sıra, yayınladığınız yorumları silme yetkisine de sahipsinizdir.

Güvenlik

TeknoKapsam sistemleri güvenlik için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir. Bütün kullanıcı hesapları korunmaktadır. Kullanıcıların, şifresini unutması durumunda e-posta adreslerine yeni şifreleri gönderilecektir.

×

Bir Şeyler Ara