☰ Menü
General Mobile GM 9 Pro duyuruldu 933x525 - General Mobile GM 9 Pro Duyuruldu!

General Mobile GM 9 Pro Duyuruldu!

Son dönemlerin en fazla beklenen ve merak edilen telefon modelleri arasında yer alan General Mobile GM 9 Pro, nihayet bu sabah yapılan bir açıklama ile duyuruldu. Tarihinde ilk kez çift ana kameraya sahip telefon geliştiren GM, aynı zamanda telefonun ekranında AMOLED teknolojiden yararlanmış gibi görünüyor. Bu yazımız içerisinde GM 9 Pro hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

General Mobile GM 9 Pro Özellikleri

Fiyat performans odaklı akıllı telefonlar üretmesinden dolayı ülkemizde bir hayli tercih edilen General Mobile, Google ile yapmış olduğu anlaşma sayesinde Android güncellemerini ilk alan telefonlar arasında yer almakta. Tasarım açısından oldukça şık bir görünüme sahip olan GM 9 Pro’nun 6,1 inçlik dev bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz. AMOLED ekran ile satışa çıkacak olan ürün, 2160×1080 Piksel çözünürlüğe sahip olacak. Ekran, aynı zamanda Gorilla Glass teknolojine sahip olacağından dolayı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olacağı görülüyor. Çift hoparlörü sayesinde Streo HD ses çıkışında da bulunabilecek.

Snapdragon 660 işlemci kullanacak olan General Mobile GM 9 Pro, 4 GB RAM’ı ile oyun ve uygulamalarda üst düzey performanslar almanızı sağlayacak. 64 GB Dahili hafızası sayesinde tüm belge ve resimlerinizi rahat bir şekilde saklayabileceksiniz. 3,800 mAh’lık bataryası sayesinde bir günü eğlenerek dahi rahatlıkla geçirebileceksiniz.

General Mobile GM 9 Pro Fiyatı

Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan GM 9 Pro, 2018 yılının dördüncü çeyreği ile beraber satışa sunulacak. Android Pie sürümü ile satışa çıkarılacak ürünün etiket fiyatının ise 2,899 TL olması bekleniyor.

Yazar Hakkında
Toplam 3 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara