☰ Menü
Galaxy S10 kamerası ile - Galaxy S10 Kamerası ile Ön Plana Çıkıyor!

Galaxy S10 Kamerası ile Ön Plana Çıkıyor!

Samsung, teknoloji dünyasını hareketlendirecek yeni bir girişime daha imza atmaya hazırlanıyor. Şirketin oldukça uzun bir süredir üzerinde çalıştığı Galaxy S10 için ayrıntılar nihayet ortaya çıkmaya başladı. Son yıllarda akıllı telefon üreticilerinin cihaz özellikleri ele alındığında kamera özelliği ile müşteri avına çıktığını görüyoruz. Yüksek çöznürlüklü çift kameralı telefonlar yeni yeni piyasalara çıkmaya hazırlanıyorken Samsung çift kameradan da vazgeçmiş durumda. Galaxy A7 modelinde 3 kamera bulunduracağını açıklayan Samsung,  Galaxy S10 modelinde de 3 kamera kullanarak adından büyük oranda bahsettirecek. Kullanılacak 3 kameranın özelliklerine bakıldığında ise bir hayli özel çalışmadan geçtiği görülüyor.

Samsung Galaxy S10 Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy S10 kamera özellikleri şirkette çalışan ismi gizli bir kişi tarafından sızdırıldı. Paylaşılan sızıntıya göre cihazın ana kamerası 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Bu çözünürlüğü destekleyecek f/1.5 ve f/2.4 çift diyafram kullanılacak. Arka kamerada 13 megapiksel ve 16 megapiksel gücünde 2 kamera kullanacak olan Samsung Galaxy s10 fotoğraf ve video çekimi konusunda sizlere benzersiz bir deneyim sunacağını belirtiyor. Standart olan modelinin 5.8 inç, Plus modelinin ise 6,3 inç ekran boyutuna sahip olacağı ifade ediliyor.

Ekran üzerinden parmak izi okuma sensörüne sahip olacak olan S10, aynı zamanda 3 boyutlu kameraya da sahip olacağı iddia ediliyor. Henüz tam olarak özelliklerinin belirli olmadığını, sızıntıların bu konular ile sınırlı olduğu ifade ediliyor. Galaxy S10’un  3 farklı model üzerinden kullanıcılara sunulacak olması da şirket nezdinde bir ilk olarak gösteriliyor.

Yazar Hakkında
Toplam 19 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara