☰ Menü
ift Simli iPhone - Çift Sim kartlı iPhone Çin'e Özgü Olabilir!

Çift Sim kartlı iPhone Çin’e Özgü Olabilir!

iOS 12 beta 5 versiyonunda tespit edilen ipuçları, Apple’ın iPhone’lara çift sim özelliği getirebileceği gün yüzüne çıkmıştı. Ancak bunun yeni çıkacak olan tüm iPhone modellerinde yer alacak bir özellik mi yoksa belli modellerle ve belli ülkelerle sınırlı olup olmayacağı söylenmemişti.

Çift sim özellikli bir iPhone almayı düşünüyorsanız bunun olası olmayacağını bilmek sizi düş kırıklığına uğratabilir. Economic Daily News tarafından yayınlanan yeni bir haber çift SIM’li modelin sadece Çin ülkesinde çıkacağını ortaya koydu. Ayrıca bu özelliğin yalnızca Apple’ın bu sene çıkaracağı üç telefondan biri olması beklenen 6.1 inç LCD modeli için bu özelliğin olacağı söyleniyor.

Bu haber daha evvel çift sim özelliğinin 6.5 inçlik iPhone X Plus modeline geleceğini söyleyen tecrübeli analist Ming-Chi Kuo’nun iddiaları ile uyuşmuyor. En son rapor, 6.1 inçlik modelin Çin hariç diğer ülkelerde  için tek SIM ile geleceğini iddia ediyor.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara