iPhone X Batarya - Apple, iPhone 6 ve Üstü için İndirimli Pil Değiştirme Programını Çok Yakında Başlatacak!

Apple, iPhone 6 ve Üstü için İndirimli Pil Değiştirme Programını Çok Yakında Başlatacak!

Apple, indirimli pil değiştirme programını dünyanın dört bir yanındaki iPhone 6 ve üstü müşterileri için  kullanıma hazır hale getiriyor .Apple ilk açıklamasında, indirimli pil programının Ocak ayının sonundan itibaren kullanıma sunulacağını belirtti.

TechCrunch’a verdiği demeçte Apple, programa hazırlanmak için daha fazla zaman ayırması beklenirken;indirimli fiyatı müşterilere hemen sunabileceklerini açıkladı.

Hazır olmak için daha fazla zamana ihtiyacımız olacağını düşünüyorduk, ancak müşterilerimize daha düşük fiyat sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bazı yedek pillerin başlangıç ​​kaynakları sınırlı olabilir.

Apple,iPhone 6 ve üzeri cihazları için batarya değiştirme ücretinin fiyatını 79 dolardan 29 dolara düşürecek.

Yaşlanan pillerinden dolayı eski iPhone’ları yavaşlattığı gerçeğini kabul ettikten sonra Apple, iPhone’un pil değiştirme fiyatını azalttı.Apple, Ocak 2018’de kullanıcılara telefonun pilinin sağlığı hakkında daha fazla bilgi verecek bir yazılım güncellemesi yayınlayacak.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara