iPhone Fiyatlandırması - 2018 Amiral Gemisi iPhone Mevcut Model Kadar Pahalı Olacak

2018 Amiral Gemisi iPhone Mevcut Model Kadar Pahalı Olacak

Yeni bir rapor, bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan iPhone’ların fiyat indirimi görmeyeceğini gösteriyor.

Geçen yıl Apple, devrimci iPhone X’i resmen piyasaya sürdüğünde, şirketin son amiral gemisi üzerinde çok düşük beklentiler vardı. Bunun nedeni, akıllı telefon endüstrisindeki zirveye ulaşan fiyatıydı ve fiyatlandırması 64GB modeli için 1000 $ (Rs 89,000) olarak başladı.

Birçok kişi, bu iPhone X’un, daha önce görülmemiş olan tasarım anlayışını değiştiren ve benzeri görülmemiş bir tasarıma rağmen kesinlikle satmayacağına inanıyordu. Ancak, Apple, iPhone X’in Mart çeyreğine kadar en çok satan model olduğunu açıkladı.

Bunun bir sonucu olarak, yeni bir rapor, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan iPhone’ların fiyat indirimi görmeyeceğini gösteriyor

Digitimes tarafından hazırlanan bir rapor , Apple’ın Eylül ayında piyasaya sürmesi beklenen üç iPhone’un güçlü satışlarını beklediğini ve teknoloji devi fiyatlandırmayı değiştirmek istemediğini öne sürüyor.

iPhone’ların yaklaşan üçlüsü büyük olasılıkla mevcut iPhone X’in bir ardılı olacak ve 6,5 inçlik bir ekrana sahip olacak daha büyük bir modeli olacak.Ayrıca, iPhone X’e benzer bir tasarıma sahip beklenen bir LCD modeli var. Ayrıca, tüm iPhone’ların Apple’ın Face ID kimlik doğrulamasını kullanması ve ev düğmesinin kullanılmayacağı bekleniyor.Apple’ın bu yıl WWDC’de iPhone SE’nin daha yeni bir sürümünü tanıtacağı yönünde söylentiler de var.

Yazar Hakkında
Toplam 275 yazı
Özkan Taşlı
Özkan Taşlı
Bloğum ise 12 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başladı.Bloğumda daha çok cep telefonları ve mobil işletim sistemleri hakkında bilgi ve haber paylaşımı yapmaktayım.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara