☰ Menü
Yeni iPhone Modellerinin İsimleri Belirli Oldu -  Yeni iPhone Modellerinin İsimleri Belirli Oldu!

 Yeni iPhone Modellerinin İsimleri Belirli Oldu!

Daha önce hazırladığımız BU yazımız içerisinde yeni iPhone modellerinin ülkemizdeki fiyatlarının nasıl olacağından bahsetmiştik. Yerel saat itibari ile 20:00’da başlayacak etkinlik ile beraber resmi olarak yeni iPhone modelleri kullanıcılara sunulacak. Cihazların teknik özellikleri, fiyatları daha önce sızdırılmış olmasına karşın isimleri hakkında net bir bilgimiz hiçbir zaman olmadı. Tanıtımın yapılmasına saatler kala bu sefer Apple kendi içerisinde bir sızıntı yaparak cihazların isimlerini resmi olarak duyurmuş oldu. Apple, resmi internet adresinde yeni cihazlar ile ilgili güncelleme yaparken XML dosyasını herkese açık olarak sunması, cihaz isimlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.

Yeni iPhone Modellerinin İsimleri Neler? Yeni iPhone Modellerinin İsimleri Belirli Oldu!

Daha önce hazırladığımız yazı içerisinde gelecek yeni telefonların iPhone 9, iPhone XS ve iPhone XS Plus olara duyurmuştuk. Tahminlerimizde yanıldığımızı, gelecek yeni modellerin farklı isimler ile satışa sunulacağını öğrendik. 12 Eylül akşamı yerel saat ile 22:00’da balayacak etkinlik sırasında tanıtılacak olan modeller; iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR olacağı belirtildi. Dediğimiz gibi bu isimler, Apple tarafından resmi internet adresine taslak olarak kaydedilmiş girişlerin XML dosyaları üzerinden öğrenilmiş durumda.

Fiyat konusunda bir değişik olcağını düşünmediğimizi, cihazların minimum 10,000 TL ile 15,000 TL arasında değişen fiyat etiketlerine sahip olacağı ifade ediliyor. Youtube üzerinden yapılacak canlı yayınlar ile lansman etkinliği takip ederek telefon Yeni iPhone Modellerinin İsimleri ve teknik özelliklerini detaylıca öğrenebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında
Toplam 4 yazı
phantaso
phantaso
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara